DobreSiodla.pl

„Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle”

Sklep DobreSiodla.pl powstał w 2015 roku. Pomysł narodził się podczas poszukiwania siodła dla własnego konia. Było to bardzo trudne, ponieważ siodła sprzedawane w internecie były źle obmierzone i ciężko było kupić to w poszukiwanym rozmiarze. Innym problemem było to że przymiarki były trudne i ryzykowne, kupując od prywatnych osób nigdy nie mamy pełnej gwarancji bezpieczeństwa.

Od samego początku naszym celem było stworzenie jednej dużej platformy która będzie służyła jeźdźcą z całego świata. Pierwszym etapem było uruchomienie sklepu internetowego z siodłami, oraz szerokim wachlarzem akcesoriów jeździeckich.

Prowadząc sklep kierujemy się 3 głównymi zasadami. Po pierwsze toawr musi być wysokiej jakości. Drugim elementem jest atrakcyjna cena. Trzecim jest szybka wysyłka i dostępność towarów, z tego także względu wszystkie sprzedawane przez nas towary mamy na miejscu i są gotowe do wysyłki.

W 2018 roku postanowiliśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie i uruchomiliśmy zakład rymarski w którym świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z siodłami i nie tylko. Kolejnym projektem jest także mobilna aplikacja jeździecka. Za jej pomocą pragniemy zrewolucjonizować sposób nauki jazdy konnej i znacznie go przyspieszyć dzięki naszym kreatywnym rozwiązaniom. Premiera już w tym roku!