Siodła Wszechstronne (2)

Siodła Skokowe (1)

Siodła Ujeżdżeniowe (1)

Siodła Rajdowe (4)

Siodła Westernowe (3)

Inne Siodła (1)

Kulbaki (3)

Siodło

W naszym sklepie możesz znaleźć nowe i używane siodła na sprzedaż, oraz szeroką gamę akcesoriów i produktów jeździeckich. Oferujemy między innymi siodła wszechstronne, siodła skokowe, siodła ujeżdżeniowe, siodła rajdowe, siodła westernowe oraz wiele innych. Siodło dla konia to bardzo ważny element jazdy konnej. Dzięki poprawnemu dobraniu parametrów siodła, czyli rozstawu łęku, rozmiaru siedziska i profilu jazda konna staje się przyjemnością.

Producent siodła

W naszej ofercie posiadamy siodła dla koni wyprodukowane przez wielu producentów. Każdy producent którego produkty sprzedajemy w naszym sklepie jest gwarancją jakości siodła. Dzięki czemu siodła używane służą przez wiele lat. Można u nas znaleźć siodła na konia takich firm jak Kieffer, Stubben, Prestige, Lemetex, CWD, Butet, Daw-Mag, CTD, Balotade, Fair Play, Passier, Sommer, USG, Wintec, Waldhausen i wiele innych. Każda firma gwarantuje że cena produktów jest równoważna do ich jakości.

Rozmiary siodeł

Nie tylko cena i producent są ważne przy wyborze właściwego siodła. Każde siodło do jazdy konnej posiada swój własny rozstaw łęku, rozmiar siedziska, długość tybinek, czy rozstaw paneli. A to tylko kilka parametrów które wpływają na dopasowanie siodła do jeźdźca i konia. Bez względu na to czy kupujemy siodło dla kucyka czy siodło na dużego konia musimy znać te wymiary. Na naszym blogu przygotowaliśmy specjalne artykuły które pomogą w dobraniu tych parametrów.

Rodzaj skóry i kolor

Od tego ile czasu siodlo wytrzyma zależy to z jakiej jakości skóry zostało uszyte. Większość z naszych siodeł jest wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry. Dzięki użyciu najlepszych materiałów komfort jazdy jeźdźca i konia ulega także znacznej poprawie.

Pomoc przy zakupie

Jeśli nie jesteś pewny jakiego siodla potrzebujesz to zawsze możesz skorzystać z naszych usług. Bez względu na to czy potrzebujesz siodło wszechstronne, siodło skokowe czy siodło ujeżdżeniowe. Bezpłatnie doradzimy jakie siodło używane lub nowe będzie najlepszym wyborem dla ciebie z naszych produktów, a tobie pozostanie tylko cieszyć się z wygodnej jazdy.

Wszystkie nasze siodła są przygotowane do jazdy. Przed sprzedażą zostały dokładnie sprawdzone przez naszych rymarzy tak aby zapewnić państwu i waszym koniom bezpieczeństwo i komfort podczas treningów.