Usługi Rymarskie
Podane poniżej ceny są orientacyjne i w określonych przypadkach mogą ulec zmianie. Wszystkie podejmowane przez nas działania, oraz ich ceny są indywidualnie określane przed zaczęciem prac.

Wyślij nam zdjęcia swojego siodła i uzyskaj bezpłatną wycenę.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

  LUB
  Zadzwoń pod numer 667-962-816

  Rymarz i Kaletnik DobreSiodla.pl – usługi rymarskie i kaletnicze

  Oprócz sprzedaży sprzętu przez internet jako DobreSiodla.pl, naszą specjalizacją jest także rymarstwo i kaletnictwo. Rymarstwo polega na naprawianiu produktów wykonanych z grubej skóry co trzeba robić ręcznie, a przy pracy kaletnickiej używamy maszyny i pracujemy z cienką skórą. W związku z tym każdy pracujący u nas rymarz jest szeroko przeszkolonym specjalistą od skóry i żadne wyroby rymarskie nie są dla niego wyzwaniem.

  Produkty naprawiane przez zakład rymarski

  Zajmujemy się profesjonalnie naprawą siodeł do jazdy konnej. Nasz zakład rymarski podejmie się większości prac rymarskich i kaletniczych. W zakres naszych usług wchodzi m. in. naprawa siodeł do jazdy konnej, uprzęży dla koni, puszorków, ogłowii, uzd, oraz innych produktów ze skóry przeznaczonych dla jeźdźca i konia.

  Czas naprawy

  Naprawa sprzętu jeździeckiego zajmuje z reguły od 1 do 2 tygodni w zależności od ilości pracy rymarskiej. Poprzez formularz na tej stronie możesz przesłać siodło lub inny wyrób ze skóry do bezpłatnej wyceny przez naszego rymarza. Po zdecydowaniu się na naprawę akcesoriów należy przesłać je do nas i oczekiwać informacji odnośnie pracy którą wykona rymarz. Podczas gdy będzie trwała regeneracja siodła, uprzęży czy innego z akcesoriów rymarz przygotuje dokumentację zdjęciową przeprowadzonych napraw. Świadcząc usługi rymarskie staramy się korzystać na ile tylko możemy z najnowszych technologii, ponieważ rymarz w przeszłości, dziś i jutro powoli staje się całkowicie nowym zawodem.

  Jakość pracy i materiałów

  W pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, oraz narzędzia, ponieważ skóra dla rymarza jest podstawą pracy. Nasze wyroby na pewno zaspokoją państwa oczekiwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych rymarzy mogą być Państwo pewni jakości naszych napraw, ponieważ dla nas dobra konia jest najważniejsze.

  Obszar działania

  Nasz zakład znajduje się niedaleko miasta Szczecin, w miejscowości Wysiedle. Zlecenia przyjmujemy z terenu całego kraju, więc jeśli mieszkają państwo w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Opolu czy Gdańsku to nie stanowi to najmniejszego problemu. W określonych przypadkach możemy także wysłać naprawione siodło, wyroby skórzane, części uprzęży lub inne z akcesoriów za granicę. Jeśli byłaby taka potrzeba należy się także nami skontaktować za pomocą narzędzi kontaktu elektronicznego aby zasięgnąć więcej informacji.